"Zniszczyć rodzinę, jest zniszczyć firmę."

Blog  |  Daniela Sliepicka  |  School year 2014  |  17.12.2014 22:59

G. Paglia

Drodzy koledzy!

Dziś bardziej niż kiedykolwiek musimy rozwiązać wiele konfliktów między uczniami. Przepisy ogólne narušenosť w społeczeństwie i jej wpływ na zachowania wśród dzieci jest dziś oczywiste. Czy to wpływ mediów, globalizacji, wartości odwróconych, stosunków rodzinnych, itp, wszystko to znajduje odzwierciedlenie w zachowaniu uczniów w szkołach.
Z naszego doświadczenia w nauczaniu dobrze wiemy, co to jest, aby uczyć dzieci z pełnych, zdrowych (normalnych) rodzin i dzieci z rozbitych rodzin, a teraz dzieci przemian opieki. Dzieci, które dorastają emocjonalnie zdrowe i stymulujące środowisko rozłożone wokół pozytywną atmosferę choć wyniki są doskonałe uczenia się może, ale osobowość dziecka rozwija student nie posiada pozytywne problemy społeczne lub poważne problemy społeczne.
Wiele badań wskazuje, że choć dziecko nie robi uniwersytet wykształconych rodziców, ale dorastała w stymulującym środowisku emocjonalnie, w środowisku zrozumienia, miłości, zdrowe podejście w kształceniu wyniki mogą być bardzo dobre, a nawet świetnie.
Niestety dzieci - uczniowie często z zakłóceniami rodziny lub w inny sposób napiętnowany, powodować konflikty łapie się w świetle jupiterów, nie może być społecznie zawarte, są relacje z innymi, mają trudności w pracy grupowej i tak dalej Często efekty kształcenia są słabe..
Nie dotykać rodziny, gdzie poważne przyczyny rozbitych małżeństw i nie było już wspólny wysiłek dalszej lub inaczej oznaczone rodzin. Nawet tam, gdzie dzieci mogą wyrosnąć na korzystne dla spółki z doskonałymi wynikami, emocjonalnie wrażliwe i przyniesie dobrobyt jego otoczenia. Ten temat może być twierdzą i filozofować.
 
 
To byłoby bardzo smutne, jeśli ze względu na nasze nieuczestniczenia w referendum zatwierdzono małżeństw homoseksualnych, a prawdziwa rodzina będzie tak zdegradowany. Kogo powinniśmy uczyć i wychowywać ??? Na jakie wartości, zasad etycznych i moralnych, prowadziliśmy je ??? Zadajmy naszych uczniów, czy chcieliby mieć miejsce mama i tata wolą postawić dwa ojców lub dwie mamusie i mama i tata? Myślę, że pozostały zaskoczony tym, co pytam.

Z poważaniem,

Kolega Mgr. Daniela Sliepicka (♀).
 

PS: To jest istotną wartością, i oczywiście o naszych nauczycieli :).
Jeśli zależy Ci na których uczymy się i wychowywać, rozłożone następujące informacje poniżej.
dziękujęOcena:    | Wyświetleń: 756


* wystawić ocenę

Dyskusja

dodaj komentarz

Brak komentarzy


*Dodaj komentarz